Tusze do Canon PIXUS MG5230 od INKSYSTEM fotograficzne

Kolory: Black, Black, Cyan, Magenta, Yellow, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Uniwersalne tusze do Canon MG5230: oszczędne wydruki

Czym uwarunkowana jest jakość wydruków? Jakością sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu. Idealne połączenie tych trzech komponentów zapewnia perfekcyjne odtwarzanie barw i drobnych detali.

Na naszej stronie internetowej można kupić uniwersalne tusze 100 ml do Canon MG5230 (5 kolorów) , gwarantujące wydruki wysokiej jakości. Ponadto kosztują one znacznie mniej od oryginałów. Spróbuj i przekonaj się! W naszym sklepie internetowym można również nabyć Brother MFC-J625DW.

Główne atuty atramentu fotografcznego:

• oszczędne drukowanie;

• perfekcyjna jakość kopii;

• bezpieczeństwo stosowania dla drukarki.

Użytkownicy mogą drukować niewielkim kosztem! Uzupełniaj napełniane kartridże lub CISS naszym tuszem do drukarek Canon i oszczędzaj pieniądze! W porównaniu z zastosowaniem oryginałów cena wydruków się obniży. Na naszej stronie internetowej można również kupić Epson Stylus SX435W.

Atrament rozpuszczalny w wodzie idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są poprawnie, przejście między półtonami jest płynne. Ponadto produktu tego można używać do drukowania zwykłych, codziennych dokumentów.

Przedstawiony produkt wytwarzany jest w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Tusz poddawany jest wielu etapom kontoli jakości. INKSYSTEM daje na niego roczną gwarancję. Uniwersalne tusze 100 ml do Canon również sprzedawane są z firmową gwarancją. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Tusze 100 ml do Canon MG5230: otrzymuj wydruki wysokiej jakości i oszczędzaj wydatki!

Najbardziej rozpowszechniony typ tuszy. Wykorzystywany jest dla druku dokumentów i zdjęć. Dobrze sprawdza się jak w biurze, tak i w domu. Kompatybilny ze wszystkimi drukarkami atramentowymi ( do 6 kolorów)
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj