Tusze do Canon MX883 od INKSYSTEM fotograficzne

Kolory: Black, Black, Cyan, Magenta, Yellow, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
74.80 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze 100 ml do Canon MX883: oszczędne wydruki

Od czego zależy jakość wydrukowanych egzemplarzy? Od jakości sprzętu drukarskiego, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie wszystkich trzech komponentów gwarantuje najwyższej klasy odwzorowanie kolorów i odtworzenie drobnych detali.

Oferujemy tusze do drukarek Canon, zapewniające doskonałe wydruki. Ponadto są one znacznie tańsze od atramentów oryginalnych. W naszej ofercie znajduje się również Epson Stylus SX130.

Najważniejsze zalety tuszu rozpuszczalnego w wodzie:

• niska cena;

• wysoka jakość wydruków;

• bezpieczne stosowanie dla sprzętu drukarskiego.

Nasze zamienniki są gwarancją oszczędnego drukowania! Z kartridżami wielokrotnego napełniania lub CISS, napełnionymi naszym tuszem uniwersalnym do Canon MX883, oszczędzasz pieniądze! Stosowanie zamienników daje o wiele tańsze wydruki. W naszym sklepie internetowym istnieje również możliwość zamówienia Epson Stylus SX230.

Atrament fotograficzny INKSYSTEM idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy oddawane są wiernie, przejście między odcieniami jest płynne. Ponadto można go używać do codziennych wydruków.

Artykuł ten wyprodukowany został w nowoczesnej fabryce w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Objęty jest on 12-miesięczną gwarancją. Gwarancja dotyczy również uniwersalnych tuszów 100 ml do Canon iX6540. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Uniwersalne tusze 100 ml do Canon MX883 (5 kolorów): wydruki wysokiej jakości w oszczędnej cenie!

Najbardziej rozpowszechniony typ tuszy. Wykorzystywany jest dla druku dokumentów i zdjęć. Dobrze sprawdza się jak w biurze, tak i w domu. Kompatybilny ze wszystkimi drukarkami atramentowymi ( do 6 kolorów)
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj