Tusze do HP od INKSYSTEM fotograficzne 4*100ml

Hity sprzedaży Tusze do HP od INKSYSTEM fotograficzne 4*100ml

Opinie klientów: (3)

Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
48.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

ŚWIATŁOTRWAŁE.

Tusze światłotrwałe są produkowane jako rozpuszczalne w wodzie. One wyróżniają się od zwykłych tuszy fotograficznych swoją podwyższoną odpornośćą na wyblaknięcie. Komponenty specjalne w tych tuszach pochłaniają promieniowanie UV, blokując jego negatywny wpływ na cząstki barwiące. Jasne i żywe kolory pozostają więc na długie lata.

Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do HP. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Izabela

17/06/2017

Zestaw jest fajny. Wystarcza na długi czas, więc nie muszę ciągle wydawać pieniędzy na materiały eksploatacyjne. Jakość wydruków jest przyzwoita, więc do drukowania zdjęć pasują całkowicie. To przyjemne, że w kompletnym zestawie są butelki na 100ml, zamiast 70 jak zwykle.

Mieczysław

12/07/2017

Nie znalazłem żadnych niedociągnięć w tych kolorach. Używamy tych zestawów regularnie do drukowania zdjęć. Objętość w 100 ml jest znacznie wygodniejsza niż zwykle 70 ml. Wystarcza na długi czas i na większą liczbę wydruków. Po raz pierwszy kupowałem w tym sklepie, mogę od razu zauważyć doskonałą obsługę.

Jan

11/04/2017

Prawdopodobnie najbardziej opłacalny zestaw dla HP. Kupiliśmy w zeszłym miesiącu, aby wydrukować duże zamówienie na zdjęcia. Byliśmy całkiem zadowoleni, co najważniejsze, nasi klienci. Przejście na nowe materiały eksploatacyjne jest zawsze przerażające, ponieważ wyniku nie można obliczyć. W tym przypadku nie pomyliliśmy się - przekazują kolor bardzo dokładnie. Wszystkie odcienie są widoczne, przejścia są płynne. Cieszy również cena tego zestawu.

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj