Tusze do Epson L800 od INKSYSTEM Odporne na światło

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
87.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Epson L800

Z czym związana jest jakość wydruków? Z jakością drukarki, papieru i atramentu do drukarki. Idealne połączenie tych trzech elementów zapewnia wierne odtwarzanie barw i detali.

Ponadto kosztują one o wiele mniej niż oryginalne kartridże. Można też u nas wygodnie zamówić Epson wf-7525.

Epson L800 tusze:

- obniżenie kosztów drukowania
- pierwszorzędnie wydrukowane egzemplarze
- bezpieczeństwo dla drukarki

W porównaniu ze stosowaniem oryginalnych materiałów eksploatacyjnych można drukować znacznie taniej. Na naszej stronie internetowej można też kupić Epson wf-7515 w bardzo atrakcyjnej cenie.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Barwy odtwarzane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne. Oprócz tego produkt ten można wykorzystać do drukowania zwykłych dokumentów.

Przedstawione produkty wytwarzane są w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny INKSYSTEM poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. INKSYSTEM daje roczną gwarancję na ten produkt, jak i na atrament do druku fotograficznego 100 ml. Świadczy to o wysokiej jakości.

Atrament dla Epson, Canon, HP, Brother. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L800 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L800. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj