Tusze do Epson L555 od INKSYSTEM fotograficzne

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
48.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Epson L555 - idealne rozwiązanie

Te tusze będą idealne zarówno jak i dla monochromatycznego tak i dla kolorowego druku. Cztery farby rożnych kolorów idealnie mieszają się między sobą i dokładnie odtwarzają barwy. Z tymi farbami zmożesz drukować teksty, obrazy, zdjęcia, plakaty, wykresy, wizytówki, etc. Jakość każdego wydruku będzie na najwyższym poziomie, wszystkie kolory zostaną idealnie przekazane, nie będą rozmazywać się i nieładnie mieszać się. Kolor na wydrukach na długo pozostanie tej samej jakości, nie straci barw i nie wypali się na słońcu, ostrość również się nie zmieni. Atrament idealnie dopasuje się do twojego urządzenia CISS i będzie niezbędnym dopełnieniem do tego instrumentu. Epson L555 Tusze fotograficzne są bardzo wydajne, jednej buteleczki z atramentem wystarczy na druk kilka tysiąca kartek, co zarówno oznacza, że nie będziesz spędzać dużo czasu wymieniając tusz. Cena jest zaskakująco niska, co pomoże zaoszczędzić spore sumy pieniążków.

Z atramentu można korzystać w warunkach domowych i biurowych, one sprawdzą się z zadaniem każdego typu. Tusz tego rodzaju nie zawiera metali ciężkich, co przedłuży okres rooty systemu CISS i drukującego narzędzia. Farba ta, również będzie idealnie współpracować z wymiennymi wkładami.

Zamów tusze już teraz w Wrocławiu lub Krakowie na stronie INKSYSTEM.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L555 to:• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L555. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj