Tusze do Epson L355 od INKSYSTEM fotograficzne

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
58.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Epson L355

Jakie czynniki zapewniają wydruki wysokiej jakości? Sprzęt drukarski, papier i atrament fotograficzny. Optymalne połączenie tych trzech elementów rezultuje doskonałym odtwarzaniem barw i detali.

W naszym sklepie internetowym można kupić fabra do Epson L355, zapewniające wysoką jakość drukowania. Ponadto ich cena jest znacznie niższa od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Warto spróbować i się upewnić! Można u nas również nabyć Epson xp-202.

Główne zalety tuszu fotograficznego L355:

- oszczędność
-  wysoka jakość wydruków
- bezpieczeństwo stosowania dla drukarki

Atrament fotograficzny INKSYSTEM idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odzwierciedlane są wyraźnie, przejście między półtonami odtwarzane jest płynnie. Na naszej stronie internetowej można również wybrać atrament do Epson xp-102.

Tusz produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Firma daje 12-miesięczną gwarancję na ten produkt, jak również na tusze fotograficzne do Epson L200.

Zamienniki fotograficzny do Epson: otrzymuj piękniejsze wydruki w niższej cenie!

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L355 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L355. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Tomasz

06/10/2015

Sklep godny uwagi jestem zadowolony z artykułów szybka wysyłka.

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj