Tusze do Epson L210 od INKSYSTEM fotograficzne

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
69.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Epson L210 Tusze

Warto pamiętać o tym, że dobry wybór atramentu jest konieczny dla doskonałego druku. Jak wspomnieliśmy drukarce i instrumencie CISS, to trzeba wspomnieć, że atrament znakomicie dopasuje się do twojego drukującego narzędzia i systemu CISS bądź zmiennych wkładów. Każda fotografia, którą wydrukujesz z pomocą tej farby będzie idealnie odzwierciedlać realia, w których była zrobiona. Barwy na bardzo długo zostaną dogłębnymi. Dużym plusem, który na pewno nie warto pominąć jest to, że po druku farba bardzo szybko wysycha, to nie pozwoli rysunku, rozmazać się. Jeżeli farba zaschnie na drukującej głowice, zmożesz go z łatwością usunąć. Tusz, również nie zatka drukującej głowicy, co często zdarza się z tanim atramentem.

Zakupić farbę można już teraz na stronie sklepu INKSYSTEM.

Oszczędności

Na dzień dzisiejszy bardzo ważnym faktem jest oszczędzanie pieniążków. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to coś, co zapełnia każdemu duże trudności i jest praktycznie nie możliwe do zrealizowania. Tak naprawdę oszczędzanie jest bardzo łatwe. INKSYSTEM, to online sklep który pomaga swoim klientom oszczędzić ogromne sumy pieniążków na druku, jednym z bardzo oszczędnych towarów oferowanych przez firmę są farba Epson L210. Atrament bardzo wydajny i wystarcza go na wywołanie kilku tysiąca zdjęć, wizytówek, wykresów, projektów, etc.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L210 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L210. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj