Tusze do Epson L200 od INKSYSTEM fotograficzne

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
69.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Epson L200

Od jakich czynników zależy jakość kopii? Od drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Idealne połączenie tych trzech elementów zapewnia pierwszorzędne odzwierciedlanie odcieni i drobnych detali.

W naszym sklepie internetowym można kupić Epson L200 tusze, zapewniające wydruki wysokiej jakości. Poza tym ich cena jest znacznie niższa niż cena oryginalnych elementów eksploatacyjnych. Na naszej stronie internetowej można również nabyć Epson workforce wf-7515.

 

Główne zalety tuszu fotograficznego do L200:

 

- obniżenie wydatków na drukowanie
- perfekcyjna jakość wydruków
- bezpieczeństwo dla drukarki

Użytkownik może sprawić, że drukowanie staje się oszczędne! Napełniaj kartridże lub system stałego zasilania atramentem naszym tuszem fotograficznym do Epson i wydawaj mniej! W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena drukowania znacznie się obniży.

Atrament fotograficzny idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odzwierciedlane są wyraźnie, przejście między półtonami jest płynne, a produkt ten można tak samo wykorzystać do drukowania dokumentów tekstowych. Można u nas również wygodnie zakupić Epson workforce wf-7015.

Przedstawiony produkt wytwarzony został w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Atrament fotograficzny poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. INKSYSTEM daje roczną gwarancję na ten produkt, jak również na tusze fotograficzne do Epson L100. Możliwe jest to dzięki ich perfekcyjnej jakości.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L200 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L200. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj