Tusze do Epson L1800 od INKSYSTEM fotograficzne

Hity sprzedaży Tusze do Epson L1800 od INKSYSTEM fotograficzne

Opinie klientów: (0)

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
50.00 Zł z VAT
w sklepe

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Epson L1800 - najlepszy zakup dla ulepszenia wydruków. Tusze tego typu, to roztwór barwników na bazie wodnej, to oznacza, że farba nie mieści metali ciężkich, co wydłuży termin eksploatacji urządzenia wielofunkcyjnego. Za pomocą tej farby zmożesz wydrukować zdjęcia z idealnym przekazem kolorów i ostrości. Każde wywołane zdjęcie na długo pozostanie tej samej jakości, co tuż po wydruku, a ty będziesz mógł dzielić się ze swoimi bliskimi i znajomymi przyjemnymi wspomnieniami. W razie, gdy tusz pozostanie na głowice drukującej, go będzie można z łatwością wytrzeć lub zmyć. Po druku farba bardzo szybko wysycha, co przestrzega przed rozmazaniem się.

Oszczędzanie

Ten rodzaj farby jest również atrakcyjny przez jego cenę. Farba będzie atrakcyjna dla każdego, kto potrzebuje wysoką jakość za dostępną cenę. Za pomocą tej farby zmożesz wydrukować zdjęcia z idealnym przekazem kolorów i ostrości. Zamawiając tusz w sklepie INKSYSTEM, zaoszczędzisz jeszcze więcej, gdyż możemy pochwalić się bardzo dostępnymi cenami na wszystkie nasze produkty i usługi. Zamawiając tą farbę, na co dzień dostaniesz niezbędnego pomocnika.

Dla kogo jest przeznaczony?

Tusz na bazie wodnej będzie idealny dla amatorów druku, fotografów i profesjonalistów. Farbę można stosować razem z drukarkami i systemem CISS lub zmiennymi wkładami w domu, biurze, lub w dużym przedsiębiorstwie.

Pamiętaj, że Epson L1800 Tusze fotograficzne dostępne już teraz w sklepie INKSYSTEM.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L1800 to:• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L1800. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł