Tusze do Epson L1300 od INKSYSTEM fotograficzne

Hity sprzedaży Tusze do Epson L1300 od INKSYSTEM fotograficzne

Opinie klientów: (0)

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
48.00 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Epson L1300 Tusze - najlepsze rozwiązanie

Ta farba będzie idealna zarówno jak dla monochromatycznego druku tak i dla kolorowego. Pięć farb rożnych kolorów tworzą idealny zespół, dla druku amatorskiego i profesjonalnego. Z tym tuszem będziesz mógł drukować teksty, zdjęcia, plakaty, obrazy, wykresy, wizytówki, wykresy, etc. Jakość każdej kopii będzie na najwyższym szczeblu, wszystkie barwy pozostaną idealnie odtworzone, nie będą rozmazywać się i nieładnie mieszać się. Barwy na wydrukach na długo pozostaną tej samej jakości, nie stracą barw i nie wypalą się na słońcu, ostrość również pozostanie niezmienna. Farba idealnie dopasuje się do każdego instrumentu CISS i będzie niezastąpionym dodatkiem do tego narzędzia. Epson L1300 tusze fotograficzne są bardzo wydajne, jednej małej buteleczki z tuszem wystarczy na druk kilka tysiąca kopij, co znaczy, że nie będziesz spędzać za dużo czasu dolewając atrament. Cena jest zaskakująco niska, co pomoże zaoszczędzić dość duże sumy pieniążków. Wydajność tuszu, pomoże zaoszczędzić nie tylko pieniążki, ale i bardzo drogi czas, nie będziesz zmuszony często dolewać farbę do pojemników, lub zmieniać kartridże.

Farba tego typu nie mieści ciężkich metali, co wydłuży okres pracy instrumentu CISS i urządzenia wielofunkcyjnego. Ten atrament, zarówno będzie idealnie współpracować ze zmiennymi kartridżami.

Zamów farbę już teraz w Poznaniu lub Gdańsku na stronie internetowej INKSYSTEM. Zdecyduj się już teraz na ten rodzaj farby, na pewno nie pożałujesz i dostaniesz idealny druk.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L1300 to:• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L1300. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj