Tusze do Epson L110 od INKSYSTEM fotograficzne

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
69.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Epson L110fotograficzne będą idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zaoszczędzić spore sumy pieniążków na druku, nie tracąc na jakości. Tuszę będą idealnie współpracować z każdym narzędziem wielofunkcyjnym i każdym systemem stałego zasilania atramentem. Tusz będzie idealnie wyglądał na każdym rodzaju papieru i na innych materiałach przeznaczonych dla druku, nawet na płytach CD/DVD. Za pomocą tej farby będziesz mógł drukować w domu i w biurze, rożnego typu projekty, takie jak: zdjęcia, wykresy, wizytówki, koperty, plakaty, etc. Po zakończeniu się tuszu w pojemnikach urządzenia CISS, go można z łatwością uzupełnić, z tym zadaniem da sobie radę nawet dziecko.

Wysoka jakość

L110 tusze idealnie przekazują kolory na papier. Zostały zrobione na bazie wodnej, dla tego nie zawierają metali ciężkich, co w swojej kolejności chroni urządzenie wielofunkcyjne. Cztery tusze tworzą idealny zespół dla prawidłowego i ostrego druku. Tusze zmożesz zastosować razem z systemem CISS, ta para pomaga zaoszczędzić czas i pieniążki. Jednego zestawu farby wystarczy na wydrukowanie tysiąca kartek. Kolory na zdjęciach będą żywe i idealnie przekażą rzeczywistość, w której byli zrobione. Zmożesz od nowa przezywać, te piękne chwile, kiedy je zrobiłeś. Z tuszu można korzystać przez długi okres czasu i nie martwić się, że on zaschnie w pojemniczku lub buteleczce.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L110 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L110. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj