Tusze do Epson L100 od INKSYSTEM fotograficzne

Atrament dla Epson. Kolory: Cyan, Magenta, Yellow, Black, pojemność pojemników – po 100 ml.

... Więcej
69.84 Zł z VAT
w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze Epson L100

Od czego zależy jakość kopii? Od drukarki, papieru i atramentu fotograficznego. Odpowiednie połączenie tych trzech elementów zapewnia wyjątkową jakość odtwarzania odcieni i detali.

Na naszej stronie internetowej można kupić  Epson L100 tusze, zapewniające dobrą jakość wydruków. Ponadto ich cena jest o wiele niższa niż cena oryginałów. W naszym sklepie internetowym można również nabyć Epson workforce wf-3530dtwf.

Najważniejsze zalety tuszu fotograficznego do drukarek Epson:

- oszczędność wydatków - idealna jakość wydruków - bezpieczeństwo dla sprzętu drukarskiego

W porównaniu z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi cena wydruków się obniży. Można u nas również zamówić Epson workforce wf-3520dwf w atrakcyjnej cenie.

Atrament fotograficzny INKSYSTEM idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Odcienie odtwarzane są wyraźnie, przejście pomiędzy półtonami jest płynne. Ponadto produktu tego można używać do codziennego drukowania.

Atrament ten produkowany jest w nowoczesnym zakładzie w Korei Południowej. Tusz do druku atramentowego poddawany jest wielu etapom kontroli jakości. Firma nasza udziela rocznej gwarancji na ten produkt, jak również na tusze fotograficzne do drukarek Epson L800. Świadczy to o ich wysokiej jakości.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson L100 to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson L100. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj