Tusze do Epson Stylus Photo TX800FW od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Idealne wydruki za niską cenę

Tusze Epson TX800FW zostały opracowane przez najlepszych specjalistów z myślą o wydajnym użyciu atramentu i oszczędności pieniędzy użytkowników. Atramenty posiadają fizykochemiczne oraz techniczne właściwości na tym samym lub wyższym poziomie co oryginalne wkłady. W przypadku wydajności, zamienniki potrafia wydrukować do kilkuset stron więcej, z kolei w przypadku jakości, odbitki będą tak samo jaskrawe, nasycone, dokładne, bez zacieków i smug co przy druku na znanym atramencie. Dodatkowym atutem jest skład przedstawionego produktu. Barwniki, rozpuszczone w wodnej podstawie zabezpieczaja głowice przez zapychaniem dysz, a co za tym idzie, wydłuza się żywotność całej drukarki.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo TX800FWto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson TX800FW. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj