Tusze do Epson Stylus Photo TX700W od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Przystępna cena jakości

Tusze Epson TX700W zostały opracowane pod katem jak najmniejszej ceny przy jak największej jakości. Dlatego tez przedstawione atramenty posiadają doskonałe parametry techniczne, a także charakteryzujące się wysoką wydajnością. Porównując je do oryginałów, można zauważyć, ze atrament drukuje tak samo dobrze na papierze zwykłym i fotograficznym, zapewnia precyzję wydruku i głęboko nasycone kolory, wyraziste linie, które nie blakną nawet po długim czasie na słońcu. Słowem, odbitki na zamienniki nie różnią się od wydruków na oryginałach. Także przedstawione tusze gwarantują łatwość obsługi (czyste ręce), pomyślny proces drukowania, a także niezawodność funkcjonowania urządzenia.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo TX700Wto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson TX700W. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj