Tusze do Epson Stylus Photo TX650 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Z myślą o użytkowniku i drukarce

Przedstawiony produkt był planowany jako nie tylko zwykły zamiennik, lecz produkt bez skazy, który nie posiadał by wad, istniejących przy oryginalnych tuszach. Dodatkowo wzięto pod uwagę kompatybilność atramentu i mechanizmu drukującego. Wynikiem są Tusze Epson TX650 o samych zaletach, czyli przystępnej cenie, zwiększonej w porównaniu do oryginałów wydajności nawet do kilkuset stron, dobrej chłonności w rożne typem papieru, możliwość druku zarówno zwykłego tekstu, jak i obrazu, grafiki, kolorowych zdjęć; tusze dobrze przekazują kolory, nie szarpią linii, szybka schną i nie rozmazują się, nie blakną po dłuższym czasie, a także nie uszkadzają mechanizmu drukującego atramentówki, dzięki wodnej podstawie i ekologicznym barwnikom.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo TX650to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson TX650. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj