Tusze do Epson Stylus Office TX510FN od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Drukowanie może być tanie

Po pierwsze, Tusze Epson TX510FN są w pełni kompatybilne z urządzeniem owego producenta, a ich używanie nie narusza warunków gwarancji producenta. Po drugie, produkty posiada właściwości fizykochemiczne oraz techniczne równe lub wyższe niż oryginalne atramenty. To oznacza, że przedstawione atramenty są w stranie wydrukować znacznie większa, nawet kilkakrotnie, liczbę stron niż oryginalne wkłady. Jest to związane z tym, ze ich konsystencja ma podstawę wodna i zawiera więcej proszku niż kartridże znanych producentów. Po trzecie, wydajność w owych tuszach została zbadana laboratoryjnie według światowych norm.Wyniki ukazują, ze jakość wydruków jest na najwyższym poziomie, a niezawodność tonera bardzo wysoka.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office TX510FNto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson TX510FN. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj