Tusze do Epson Stylus Office TX300F od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Atrament to nie luksus

Ci posiadacze atramentówek, którzy zastanawiają się, czy nie nabyć Tusze Epson TX300F, powinni wiedziec, ze nabywają produkt, który nie tylko z powodzeniem przeszedł roznorodne testy laboratoryjne na zgodność z mechanizmami drukującym owego producenta, lecz także sprawdzany był na kompatybilność z rożnego rodzaju papierem, materialem, testowany był na gestość, lepkość, odporność na czynniki zewnętrzne. Zalety druku na owym tuszu, to jakość porównywalna z odbitkami na oryginalnych tuszach, znakomita emisja kolorów, wyrazistość i precyzja linii, możliwość drukowania zarówno na papierze fotograficznym oraz zwykłym, zwiększona nawet do kilkuset stron wydajność. Słowem, dany tusz po poleczenie idealnej jakości oraz długiej żywotności drukarki.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office TX300Fto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson TX300F. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj