Tusze do Epson Stylus TX119 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze, obalające mity

Na rynku jest wyjątkowa ilość uniwersalnych środków do druku, lecz każda atramentówka potrzebuje własnych materiałów eksploatacyjnych, które były by kompatybilne z jej mechanizmem/ Tusze Epson TX119 są stworzone do owego modelu drukarki. Specjalistycznie opracowany skład barwników, a także skład podstawy jest w całości dopasowany do głowicy drukującej: nie powoduje jej korozji, nie przysychają do niej, ani nie zanieczyszczają dysz. Dodatkowo konsystencja atramentów sprawia, że a nie gęstnieją one w butli lub w środku przy dłuższej przewie w użyciu. Do plusów atramentu zaliczana jest również jakość odbitek: wyraźne, dokładne linie, brak zamazań, atramenty doskonale rozkładają kolory nawet w szybko drukujących modelach drukarek. Z przedstawionymi tuszami odbitki nie blakną przez lata.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus TX119to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson TX119. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj