Tusze do Epson Stylus Photo T59 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Atramentowy druk to nie wydatek

Największe wydatki w utrzymaniu drukarki atramentowej to częsta wymiana naboi z tuszem.Decydującc się na zamienniki, można zaoszczedzic, a przy tym nie stracić na jakości, a także obalic mit, ze tusze źle wpływają na jakość wydruków oraz sam sprzęt. Na przykład Tusze Epson T59 nie ustępują w jakości odbitek oryginałom, a przy tym kosztują znacznie mniej; są bardziej wydajne, gdyż z jednego pojemnika można wydrukować kilkadziesiąt stron więcej, niż z oryginalnego wkładu; dodatkowo idealnie odwzorowują kolory i precyzyjnie przerysowują najdrobniejsze linie. Poza tym, przeprowadzone testy świadczą o tym, że kolory na odbitki na przedstawionych tuszach nie tracą nasycenia, czyli nie blakną przez długi czas -są odporne na promieniowanie oraz wodę.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo T59to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson T59. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj