Tusze do Epson Stylus Office T40W od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zadbaj o stan drukarki i portfela

Oferowane przez INKSYSTEM alternatywne materiały eksploatacyjne z powodzeniem znajdą zastosowanie niemal w każdym domu, biurze, a także w punkcie ksero. Starannie wyselekcjonowany, opracowany oraz wielokrotnie przetestowany skald Tusze Epson T40W pozwala uzyskać równie głębokie i nasycone kolory, precyzyjne linie, dokładne formy, co przy druku za użyciem oryginalnych atramentów. Podstawowa zaleta przedstawionych atramentów jest niezwykle przystępna cena, która z powodzeniem laczy się z kilkartonie wieksza wydajnością tuszy. Dodatkowo dysze mechanizmu przy użyciu naszego atramentu są zabezpieczone przed zanieczyszczeniami, zapchamiani nawet jeśli drukarka nie jest używana od miesięcy.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office T40Wto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson T40W. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj