Tusze do Epson Stylus Office T30 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Najlepsza jakość w najlepszej cenie

Tusze Epson T30 z powodzeniem sobie radzą z wydrukiem zwykłych dokumentów, rodzinnych oraz profesjonalnych zdjęć, połączenia tekstu z grafika. Jakość wydruków nie zależy od typu materialu, na który jest przenoszony wydruk. Tak dobre wyniki w druku zawdzięcza się szczegółowo opracowanemu składowi oraz specjalistycznej konsystencji. Dzięki nim tusze szybko się wchłaniają, nie rozmazują, idealnie oddają kolory, dokładnie oraz wyraźnie odwzorowują drobne element drukowanego materiału. Wodna podstawa atramentów, w której rozpuszczane się barwniki pozwala maksymalnie chronić mechanizm drukujący przed rożnego rodzaju korozjami, zatkanami, czyli najczęstszymi problemami przy użyciu zwykłych atramentów.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office T30to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson T30. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj