Tusze do Epson Stylus Office T1100 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tu zadbano o wszystko

Podstawa przedstawionych Tusze Epson T1100 są barwniki rozpuszczone w wodzie. Produkując tusz, specjaliści zwrócili uwagę na odporność na działanie wody, która ma kluczowe znaczenie dla stosowanych w nich barwnikach. Otoz zastosowane w danym atramencie barwniki maja kluczowy wpływ na elastyczność w formułowaniu atramentu, działaja prawidłowo w drukarkach: nie zabrudzają głowicy, nie powodują korozji mechanizmu drukującego atramentówki. Z kolei prawidłowy skład jest idealny do wydruków, ktore charakteryzują się najwyższa jakości - wyraźnymi i precyzyjnymi liniami, dobrze oddaną kolorystyka, brakiem poszarpanych linii W konatakcie z woda lub sloncem odbitki nie tracą na jakości, nie blakną, ani nie rozmazują się. W przedstawionym tuszu wszystko jest dokładnie dopasowane.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office T1100to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson T1100. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj