Tusze do Epson Stylus SX610FW od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tak, jak powinno być

Własnością tuszy używanych do druku na domowych lub biurowych atramentówkach lub urządzeniach jest ich odpowiednia barwa, a także gestość. Oprócz tego atrament nie może wnikać zbyt głęboko w podłoże materialu, na którym wykonuje się wydruk. Rzecz w tym, ze jego przeciekanie na drugą stronę jest niedopuszczalne, gdyż wiadomo, ze taki efekt znacząco obniża rozdzielczość wydrukowanego obrazu. Z drugiej strony, gestość to wlasciwosc atramentu, która wpływa na czas schnięcia. Mniejsza gestosc powoduje rozmazanie i zacieki na wydruku. Ponadto wydruk powinien być odporny na promieniowanie słoneczne i wilgoć zawartą w atmosferze. Korzystając z Tusze Epson SX610FW wszystko będzie idealne, gdyż producenci zadbali o gestość, barwę, a także cenę.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX610FWto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX610FW. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj