Tusze do Epson Stylus SX510W od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dobre rozwiązanie dla rozsądnych

Najwygodniejszym sposobem na obniżenie kosztów eksploatacji drukarek atramentowych jest zakup Tusze Epson SX510W Użytkownicy atramentówek nie powinni obawiać się korzystania z owych atramentów. Pochodzą one ze sprawdzonego źródła, są wielokrotnie sprawdzone w laboratoriach na całym świecie, ich skład został dostosowany do mechanizmu drukującego wspomnianego producenta, a więc ryzyko uszkodzenia drukarki jest stosunkowo marginalne. Atramenty INKSYSTEM skierowane są do klientów oczekujących wydruku w najwyższej jakości. Tusze charakteryzują się kilkakrotnie zwiększoną pojemnością w stosunku do produktów oryginalnych oraz wiernym odwzorowaniem kolorów, dokładnością wydrukowanych linii, a także odpornością na czynniki zewnętrzne.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX510Wto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX510W. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj