Tusze do Epson Stylus Office SX440W od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tani druk bez wad

Atramenty INKSYSTEM to połączenie doskonałej jakości wydruków z przystępną ceną. Tusze Epson SX440W są pod wieloma względami porównywalne z oryginalnymi wkładami, a we wpływie na mechanizm drukujący są nawet lepsze. Możliwe to jest dzięki temu, że nasze atramenty nie zasychają i nie żelują się, nie zabrudzając tym samym głowicy, gdyż wytworzone są ze składników najwyższej jakości. Dodatkowo atrament poradzi sobie z drukiem zwykłego czarnego tekstu, skomplikowanej i drobnej grafiki, kolorowego obrazu, a także zdjęć na papierze fotograficznym. Tusze szybko się wchłaniają, nie powodują zamazań, zacieków, dobrze odtwarzają gamę kolorystyczną. Dodatkowo nie blakną przez dlugi czas.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Office SX440Wto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX440W. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj