Tusze do Epson Stylus SX435W od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze bez zastrzeżen

Wiadomo, że na rynku brak środków uniwersalnych, i każda drukarka potrzebuje własnych materiałów eksploatacyjnych. Tusze Epson SX435W są odpowiednim rodzaje atramentu do owego modelu. Ich specjalistyczny skład barwników, a także wodnej podstawy jest w 100% kompatybilny z mechanizmem drukującym: nie powoduje korozji głowicy, ani nie zanieczyszcza dysz. Dodatkowo konsystencja atramentów sprawia, że nie zasychają one, a nie nie gęstnieją przy dłuższej przewie w użyciu. Do zalet zalicza się także jakość odbitek. Wykorzystując owe zamienniki, można cieszyć się wyraźnymi, dokładnymi liniami, brakiem zamazań, atramenty doskonale rozkładają kolory nawet w szybko drukujących modelach drukarek. Z przedstawionymi tuszami odbitki nie blakną przez lata.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX435Wto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX435W. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj