Tusze do Epson Stylus SX420W od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Stworzone myślą o użytkownikach

Użytkownik, na co dzień drukujący dużo tekstu, grafiki, zdjęć z czasem zaczyna zastanawiać się nad sposobami redukcji kosztów eksploatacji swoje drukarki atramentowej. Najlepszym rozwiązaniem są Tusze Epson SX420W.

Stworzone i testowane były s myślą o użytkownikach i ich wygodzie. Dlatego do plusów atramentów zalicza się:

- tusz jest opracowany tak, by jakość odbitek nie ustępowała wydrukom na oryginalnych produktach;

- szybka schną i dobrze się wchłaniają w papier;

- idealnie odwzorowują kolory;

- wydruk nie traci jaskrawość (nie blaknie) nawet po kilku latach

Dodatkowo dysze mechanizmu drukującego przy użyciu owego produktu nie zanieczyszczają sie nawet jeśli drukarka nie jest używana od miesięcy.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX420Wto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX420W. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj