Tusze do Epson Stylus SX415 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Bezkonkurencyjne, dobre, tanie

Tusze Epson SX415 są bezkonkurencyjne w swoim segmencie oraz uznane przez wielu za niezawodne. Na taki wynik wpływa zdecydowanie najwyższa jakość produktu, to, ze nie powoduje on jakichkolwiek uszkodzeń drukarki, min. zasychania głowic, zapychania kanalików ujść tuszy i innych. Z kolei sam płyn nie zasycha i nie żeluje się, gdyż podstawa tuszy jest woda. Nie ma to natomiast wpływu na jakość wydruków, gdyż nie ustępuje ona odbitkom zrobionym na oryginałach, czyli bez zamazań, szarości, linie są idealnie przekazane, precyzyjnie, kolory nie blakną, tusz radzi sobie jednakowo dobrze ze zdjęciami, wykresami oraz ze zwykłym tekstem. Komponenty użyte do produkcji w/w atramentów są najwyższej jakości i nie należą do najtańszych.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX415to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX415. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj