Tusze do Epson Stylus SX210 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jakość potwierdzona laboratoryjnie

Niezwykle przystępne cenowo, o dużej pojemności pozwalają zaoszczędzić środki finansowe, czas, a przy tym pozwalają nie stracić na jakości wydruków - Tusze Epson SX210 są opatentowane, sprawdzone szczegółowo w specjalistycznym laboratorium, tak, że przy częstym użyciu dodatkowo zapobiegają korozji, a także zatykaniu i zabrudzeniu głowicy drukującej - to zapewnia wysoką jakość wydruków, i wydłuża żywotność atramentówki.

Z kolei wydruki na owym tuszu są wysokiej jakości z wyraźną grafiką, kolorystyka, precyzyjne i dokładne. Testy wykazały, że atramenty są pod względem podstawowych paramentów tak samo dobre co oryginalne produkty. Zarchiwizowane dokumenty zachowują doskonałą czerń i są odporne na blaknięcie przez lata.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX210to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX210. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj