Tusze do Epson Stylus SX205 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jakość i cena mogą iść w parze

Zamienniki, to nie tylko możliwość nabycia materiał eksploatacyjnego do drukarki w przestępnej cenie, to także szereg zalet, obalających wiele mitów. Tusze Epson SX205 mimo powszechnej opinii nie maja negatywnego wpływu na stan techniczny mechanizmu drukującego. Skład atramentów, przyjazny środowisku, także wpływa na to, że sam tusz nie zatyka dysze głowicy, nie gęstnieje. Mówiąc o wydrukach, to odbitki są porównywalne do tych, zrobionych na oryginalnych produktach. Płynu jednakowo dobrze wchłaniają się w papier zwykły i fotograficzny, dobrze oddają kolory, nie rozpływają się oraz szybko schną. Odbitki charakteryzują się dokładnymi liniami, bez zamazań, a także szarości.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX205to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX205. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj