Tusze do Epson Stylus SX130 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Twoje potrzeby w jednym tuszu

Tusze Epson SX130 to realizacja największych potrzeb użytkowników jeśli chodzi o druk atramentowy. Specjaliści zadbali o to, by produkt łączył w sobie kilka podstawowych zalet.

Cena. Koszt atramentu jest kilkakrotnie niższy, a z kolei pojemność oraz wydajność są znacznie większe. Wiejec stron w niższej cenie.

Dostępność. Zawsze do nabycia w naszym sklepie z możliwą dostawą.

Tusze a mechanizm drukujący. Atramenty są dostosowane do szczegółów mechanizmu drukującego wymienionego modelu atramentówki. Nie powodują korozji, a nie nie zabrudzają dysz głowicy

Jakość druku. Odbitki na przedstawionych tuszach są tak samo jaskrawe, dokładne i precyzyjne, co wydruki zrobione na oryginalnych płynach.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX130to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX130. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj