Tusze do Epson Stylus SX125 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Możliwość drukować oszczędzając

Atramentówki to drukarki najczęściej używane w domu lub niewielkim biurze. Zdarza się, ze tusze od producenta kosztują niemal tyle samo, co sprzęt, dlatego warto zwrócić uwagę na Tusze Epson SX125. Są one możliwością do znacznego obniżenia kosztów druku bez straty na jakości, a także bez wpływu na stan techniczny atramentówki. Specjalnie opracowany skład uniemożliwia szybkie gęstnienie oraz usychanie tuszu pod czas dłuższej przerwy w druku, w związku z tym dysze głowicy nie są ciągle zanieczyszczane. Mówiąc o wydrukach, atramenty nie ustępują w tej kategorii oryginałom pod względem kompatybilności z papierem zwykłym oraz fotograficznym, emisji kolorów, czasu schnięcia, precyzji linii. Słowem, idealne stosunek ceny do jakości.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX125to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX125. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj