Tusze do Epson Stylus SX105 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Tusze docenione przez wielu

Niezwykle przystępna cena oraz powiększona wydajność Tusze Epson SX105 to znakomita możliwość zaoszczędzić na eksploatacji i nie stracić na jakości odbitek. Atramenty z powodzeniem przeszły wiele testów laboratoryjnych, dostały kilka certyfikatów jakości i z pewnością można powiedzieć, ze pod czas ich tworzenia pod uwagę wzięto wszystko. Z tej przyczyny tusze są w stu procentach kompatybilne z poszczególnymi drukarkami, nie wpływają ujemnie na mechanizm drukujący, nie zanieczyszczają go, a wiec przyczyniają się do dłuższej żywotności atramentówek. Mówiąc o jakości wydruków są one porównywalne do odbitek na oryginałach: bez zarysowań, bez szarości, bez zamazań, bez poszarpanych krawędzi - doskonale kolory i precyzyjne linie.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX105to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX105. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj