Tusze do Epson Stylus SX100 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepe

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Warto spóbować drukowac taniej

Tusze Epson SX100 są wyjątkowo ekonomicznymi atramentami o kilkakrotnie zwiększonej, w porównaniu do oryginalnych atramentów. Specjalistyczny, dopracowany w każdym szczególe skład atramentu, pozwala oszczędniej drukować czarny i kolorowy tekst, zdjęcia, plakaty w najwyższej jakości. Gotowe wydruki znakomicie nadają się do archiwizacji, ponieważ są odporne na blaknięcie niezależnie od typu wykorzystanego papieru. Dodatkowo producenci zadbali o to, by atrament był dostosowany do cech charakterystycznych danej atramentówki, zapobiegał rożnym korozjom, nie zabrudzał dysze głowicy, tym samym zapewniając lepsza jakość druku oraz maksymalnie wydłużając żywotność drukarki nawet o kilka lat.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus SX100to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson SX100. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł