Tusze do Epson Stylus S20 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Więcej niż tusz-zamienny.

Szukając sposobu na tani, lecz idealny pod względem technicznym i jakościowym druk dużej ilości zarówno zwykłych dokumentów, jak i obrazu, grafiki, a także kolorowych zdjęć, warto zwrócić uwagę na Tusze Epson S20. Ich specjalistyczny skład pozytywnie wpływa na stan techniczny mechanizmu drukującego- płyn nie gęstnieje, tym samym nie zanieczyszcza dysz głowicy. Dodatkowo atramenty maja powiększona do oryginałów wydajność, są w stu procentach kompatybilne w rożnymi typami papieru, szybko schną, wchłaniają się, dokładnie odwzorowują kolory, nie rozmazują się, nie nie osychają przy dłuższym nieozywaniu. Producenci zadbali także o to, by zamienniki były maksymalnie ekologiczne oraz przyjazne środowisko.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus S20to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson S20. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj