Tusze do Epson Stylus Photo RX620 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Lider rynku atramentów zamiennych

Tusze Epson RX620 to zamienniki, będące od lat liderem w swoim segmencie na rynku materiałów eksploatacyjnych do atramentówek. Przed wyjściem na rynek zostały one sprawdzone laboratoryjnie na zgodność z mechanizmami drukującym poszczególnych producentów. Dlatego tez skład atramentów nie szkodzi głowicy, nie zabrudza dysz, tym samym przedłużając żywotność techniki. Dodatkowo przedstawione płyny w porównaniu do oryginałów, pomimo tego, ze są tańsze, są także znacznie wydajniejsze - do kilkuset stron więcej z jednego zestawu. Oprócz tego nadają się one do druku zwykłego tekstu, kolorowych obrazów, zdjęć na papierze fotograficznym, grafiki oraz wykresów. Jakosz odbitek nie ustępuje wydrukom na oryginałach.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo RX620to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson RX620. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj