Tusze do Epson Stylus Photo RX615 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Wprowadz zmiany na lepsze

Co raz więcej użytkowników decyduje się na zmianę oryginalnych atramentów na zamienniki. Jest to spowodowane nie tylko chęcią oszczędniejszego druku, lecz także pozytywnymi opiniami o zamiennych produktach. Tak Tusze Epson RX615 to szereg zalet: idealna jakość wydruków pod względem kolorystycznym, precyzji linii, dokładności; czas schnięcia oraz wchłanialność na poziomie oryginałów; pełna kompatybilność z mechanizmem drukującym wymienionej atramentówki - płyn nie gęstnieje i nie zapycha dysz głowicy; tusze tak samo dobrze trzymają się na papierze zwykłym i specjalistycznym. Wydruki na owych tuszach nie blakną nawet po kilku latach.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo RX615to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson RX615. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj