Tusze do Epson Stylus Photo RX600 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Dobry sposób na tanie drukowanie

Poszukując sposobów na oszczędny, lecz dobry pod względem jakości druk, użytkownicy decyzja się na zakup Tusze Epson RX600. Nie są to zwykle zamienniki niskiej jakości, są to atramenty, posiadające szereg zalet, dzięki którym zdobyło uznanie w Polsce i na świecie. Przedstawiony produkt to gwarancja wydruków o najwyższej jakości - bez poszarpanych linii, rozmazanych slow, nie dość jaskrawych zdjęć, niedokonanych, zniekształconych linii, szarych odcieni na stronie, szybkiego blaknięcia po kilku tygodniach. Odbitki na przedstawionym tuszu dorównują jakością wydrukom na oryginalnym atramencie niezależnie od typy drukowanego materiału (grafika, teks, zdjęcia), a także niezależnie od typu papieru.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo RX600to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson RX600. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj