Tusze do Epson Stylus Photo RX560 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Jak zaoszczędzić nie tracąc na jakości

Tusze Epson RX560 należą do najlepszych zamienników na rynku. Swoją popularność zawdzięczają temu, że producenci dostosowali produkt do poszczególnych niuansów atramentówki. Wynikiem dokonanej analizy i wprowadzonych zmian w skład przedstawionych tuszy jest idealna współpraca mechanizmu drukującego oraz atramentów. Płyn nie nie niezabrudzanie głowicy, nie usycha ani nie gęstnieje nawet przy dłuższej przerwie w drukowaniu.Dodatkowo zamienniki dobrze zarekomendowały się w testach laboratoryjnych: szybko schną, jednakowo dobrze się wchłaniają w zwykły papier oraz fotograficzny, doskonale drukują zwykły test, skomplikowana grafikę oraz kolorowe zdjęcia różnego rozmiaru

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo RX560to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson RX560. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj