Tusze do Epson Stylus Photo RX500 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Idealny sposób na oszczędny druk

Zamienniki, to nie tylko możliwość nabycia materiałów eksploatacyjnego do drukarki w przestępnej cenie, to także szereg zalet. Tak Tusze Epson RX500 nie zabrudzają głowicy, nie powodują niszczenia detali mechanizmu drukującego. Nawet przy dłuższym nie używaniu , tusze nie stają się gęstsze lub gorsze pod względem wchłanialności, idealnie odwzorowują kolory, przez dłuższy czas nie staja się zblakłe, niezależnie od tego, na jakim papierze był wydruk.

Atramenty były testowane w warunkach laboratoryjnych: tusze zostały dostosowane do poszczególnych wyrobów producentów, zgodnie ze specyfikacją drukarek.

Zamienniki - to idealna jakość wydruków oraz długa żywotność w przystępnej cenie.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo RX500to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson RX500. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj