Tusze do Epson Stylus Photo R800 od INKSYSTEM fotograficzne

Poinformować o istnieniu
Nie w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Lepsze od oryginałów

Do zalet przedstawionych atramentów zaliczyć można nie tylko przystępną cenę, lecz także szereg dodatkowych technicznych plusów.

Tusze Epson R800 są bezkonkurencyjne, gdyż nie powodują jakichkolwiek uszkodzeń samej atramentówki oraz głowicy drukującej, czyli zasychania głowic, zapychania kanalików ujść tuszy itd. Możliwe to jest dzięki temu, że same tusze nie zasychają i nie żelują się.

Wytworzone ze składników najwyższej jakości radzą sobie z drukiem zwykłego czarnego tekstu, skomplikowanej i drobnej grafiki, kolorowego obrazu, a także zdjęć na papierze fotograficznym. Idealnie się wchłaniają i odtwarzają gamę kolorystyczną. Według przeprowadzonych testów, nie ustępują pod względem jakości oryginalnym wkładom od producenta.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R800to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R800. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj