Tusze do Epson Stylus Photo R390 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zamienniki z certyfikatem jakości

Tani oraz jakościowy domowy druk dużej ilości zdjęć, obrazu a nawet zwykłego tekstu jest możliwy. Bez obawy o kolory, linie oraz długotrwałość wydruku. Wystarczy zainwestować w system zasilania oraz zamienniki.

Tusze Epson R390 są wyjątkowym produktem, który nadaje się do druku na papierze zwykłym oraz fotograficznym, dobrze się wchłania, nie zanieczyszcza głowicy drukującej, a przy tym jest znacznie tańszy od oryginalnych naboi i zawsze dostępny w naszym sklepie internetowym.

Przed rozpoczęciem sprzedaży, produkt był testowany warunkach laboratoryjnych: sprawdzane były czas schnięcia, gęstość płynu, lepkość, napięcie powierzchniowe, skala kolorów. Pod każdym względem dorównał wynikom oryginałów. Mimo tego, wyprodukowany jest z wysokiej jakości materiałów, cena przyjemnie zaskakuje, gdyż nie musimy przepłacać za reklamę producenta.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R390to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R390. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj