Tusze do Epson Stylus Photo R300 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Idealne zdjęcia rodzinne na zamiennikach.

Domowa drukarka fotograficzna to fajne rozwiązanie dla amantów fotografii. Jednak częsty wydruk to także wysokie koszta. Dlatego dobrym rozwiązaniem są systemy zasilania oraz tusze-zamienniki. Wbrew pozorom nie są to tusze uniwersalne - płyny są dostosowane do poszczególnych grup producenckich. Tak Tusze Epson R300 nie wpływają ujemnie na stan głowicy drukującej, zapewniają idealne oddanie kolorystyczne. Zdjęcia, wydrukowane za pomocą owych atramentów nie tracą kolorów nawet po kilku latach.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że w do produkcji zamienników były wykorzystane jedynie komponenty najwyższej jakości, pozwalające osiągnąć nie tylko najwyższa poziom przylegania do papieru, lecz także wyjątkową wydajność produktu.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R300to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R300. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj