Tusze do Epson Stylus Photo R290 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zastosowanie

Tusze do Epson Stylus Photo R290 gwarantują jaskrawe i kolorowe wydruki. Farba o której muwimy rożni się od innych tym, że nie zawiera substancyj stałych. Co to znaczy? A znaczy to to, że dzięki temu niezbędnemu elementowi przy druku, zmożesz dostać nie tylko wysokojakościowe wydruki, ale i przedłużysz życie swojej drukarki, ponieważ ten tusz nie pozwala na zatkanie się głowicy drukującej.

Osczędności

Kupić farbę do Epson Stylus Photo R290 - doskonała decyzja, która uczyni, że zwykły proces stanie się jeszcze łatwiejszym ale co najważniejsze bardziej oszczędnym. Dla otrzymania produktu zostały wykorzystywane najwyższej jakości barwniki, dlatego cena towaru jest o wile tańsza, co wcale nie oznacza straty jakości. Zużywa się farba bardzo oszczędnie, a jej dolewanie jest bardzo łatwe. Dużo klientów, którzy zainstalowały system CISS korzystają właśnie z tych farb.

Zamówić zestaw farb możesz już teraz na stronie na której obecnie znajdujesz się. Setki klientów boje się robić zamówienia w internet sklepach, ale możemy gwarantować, że sklepy INKSYSTEM to bardzo odpowiedzialny i bezpieczny sklep do współpracy.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R290to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R290. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj