Tusze do Epson Stylus Photo R285 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Zastosowanie

Wykorzystać farbę można dla druku dokumentów i graficznych elementów. Zapełnienie kontenerów farbą jest bardzo łatwe, cały ten proces nie potrzebuje zbyt dużo czasu i wysiłku. Towary w sklepie INKSYTEM są wielokrotnie sprawdzone i gwarantują idealną jakość, gdyż sklepy INKSYSTEM udowodniły swoją niezawodność nie w jednym kraju. Mnóstwo zadowolonych klientów na Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Łotwie, etc. Zamów farbę już w tej minucie i korzystaj z wszystkich zalet. Pamiętaj, że z tym atramentem zmożesz zrobić swój świat bardziej kolorowym.

Za

Oszczędzanie

Zakup farb do Epson Photo R285 - bardzo rozsądny i wygodny wybór dla druku bardzo wysokiej jakości. Tusze od Epson będą wiernym przyjacielem w domu lub w biurze, ich niezawodność będzie widoczna już od pierwszej eksploatowanej kropli. Farba tego typu nie zawiera substancyj stałych, co tym samym oznacza, że jest bardzo bezpieczna dla drukującej głowicy. Zużywa się atrament bardzo ekonomicznie, a jego wymiana jest prosta. Farba może być wykorzystana dla druku wysokiej rozdzielczości zdjęć, obrazków, wykresów i nawet zwykłych tekstowych dokumentów.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R285to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R285. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj