Tusze do Epson Stylus Photo R265 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędności

Często zadajesz sobie pytanie jak zaoszczędzić i dużo uzyskać? W tym nie ma nic złego, to jest właściwe dla każdego człowieka, no bo kto mądry nie chciałby dużo zyskiwać i mało wydawać? Dlatego chcemy zwrócić twoją uwagę na tusze fotograficzne INKSYSTEM do Epson Stylus Photo R265. Farba pomoże zaoszczędzić spore sumy pieniążków. Atrament nie rozmazuje się i tym samym nie zostawia brzydkich śladów, co już zaoszczędzi sporą sumę. Atrament chroni drukarkę, przez co robota drukującego sprzętu znacznie wydłuży się i przedwcześnie nie zepsuje się. Porównanie ceny i jakości tego atramentu mile zaskoczy.

Zastosowanie

Farba tego rodzaju to żywe kolory i doskonały przekaz barw. Uzupełnienie kartridże - to bardzo prosty i szybki proces, który może w domu wykonać każdy. Tusze zostały wyprodukowane na wodnej bazie z dodatkiem kolorowych barwników, dlatego one nie zawierają substancyj stałych. Atrament nie pozwala na zatkanie się głowicy drukującej, co tym samym chroni drukujące urządzenie. Farby mogą być użyte dla dowolnych celów, związanych z drukiem. To może być wydruk zwykłych materiałów czy wiadomości, różnorakich obrazków lub ładnych zdjęć lub innych pamiątek.

Zamów farbę już teraz w sklepie online INKSYSTEM.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R265to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R265. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj