Tusze do Epson Stylus Photo R230 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Oszczędzanie

Wykorzystanie tuszu jest bardzo tanie i bezpieczne, co przeniesie dużą ekonomie. Możliwość zaoszczędzić możesz mieć już teraz, w rzie jeżeli zamówisz farbę na tej stronie. Niskie ceny w sklepie INKSYSTEM nie mogą przyjemnie nie zaskoczyć.

Oszczędności

będą również widoczne podczas druku. Farba nie rozmazuje się i nie zostawia nieładnych śladów, co pomoże zaoszczędzić nie tylko farbę, ale i papier. Do tematu oszczędzania można dołączyć to, że tusz ubezpiecza drukarkę i cały drukujący system, przez co nie będziesz musiał wydawać pieniążki na wymianę czy naprawę.

Zastosowanie

Wydrukowane kopie będą bardzo dokładne z idealnym przekazem kolorów. Zdjęcia nie stracą na jakości i ostrości, a ty będziesz niesamowicie szczęśliwym z prawidłowej współpracy drukarki z farbą. Ten rodzaj tusze nie mieści stałych substancyj, co jest bardzo bezpieczne dla drukującej głowicy. Kiedy któryś z kolorów kończy się, to go łatwo wypełnić, dolewając tusz.

Dla tego żeby zestaw z sześciu kolorów zostaw twoim nie musisz robić wiele wysiłku, złóż zamówienie już teraz w sklepie INKSYSTEM. W razie, jeżeli, masz jakieś dodatkowe pytania, napisz lub zadzwoń do naszych konsultantów którzy z chęcią nadadzą odpowiedzią na wszystkie twoje pytania.

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R230to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R230. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj