Tusze do Epson Stylus Photo R220 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Za

Oszczędzanie

Farba do Epson Stylus Photo R220 - najlepszy pomysł dla ulepszenia jakości druku. Atrament tej wersji nie mieści w sobie substancyj stałych, co chroni drukarkę przed zepsuciem się. Ten gatunek farby kusi również ceną. Towar jest dostępny do kupienia w naszym sklepie INKSYSTEM. Użycie tej farby jest bardzo racjonalne, jednej małej buteleczki wystarczy na bardzo długo. Atrament - idealna inwestycja dla wyższej jakości i doskonałego druku. Atrament będzie niedrogim rozwiązaniem dla wszystkich, kto potrzebuje dostępny ale wysokie jakości druk.

Zastosowanie

Atrament tego typu to i doskonały przekaz barw i kolorów. Napełnianie wkładów - to bardzo łatwy proces, który zmoże wykonać każdy. Tusz został wyprodukowany na bazie wodnej z dodatkiem barwników, właśnie dlatego nie zawiera on substancyj stałych. Jakość druku z tym atramentem zadowoli jak amatorów, tak i profesjonałów. Farba nie pozwala na zatkanie się głowicy drukującej, co tym samym chroni cały system.

Zamów tusze już teraz w sklepie online INKSYSTEM. Produkty w sklepie INKSYTEM są zawsze sprawdzone i mogą zagwarantować bardzo wysoką jakość

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R220to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R220. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!

Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj