Tusze do Epson Stylus Photo R200 od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Zastosowanie

 

Farba została wyprodukowana dla wywołania najlepszej jakości i rozdzielczości zdjęć. Również pozwala na druk ładnych obrazków, wykresów i zwykłych tekstowych dokumentów. Atrament do Epson Stylus Photo R200 będzie niedrogim rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje dostępny ale wysokie jakości druk. Tusz tego typu nie zawiera metali ciężkich, co tym samym oznacza, że jest bardzo bezpieczny dla drukarki.

 

Zaoszczędzania

 

Przy zakupie tusze w sklepie INKSYSTEM dostaniesz nie tylko dobry towar ale i bardzo duży szereg wygód i zalet, ale przede wszystkim będziesz mieć wydruk wysokiej jakości za dostępną cenę. Przy porównaniu ceny na druk ze zwykłymi wkładami i z systemem CISS z tuszami do Epson Stylus Photo R200 zauważysz różnice ceny już po pierwszej wywołanej kopii. Farba tego typu jest bardzo wydajna i starcza jej na długi okres czasu dla druku wszelkiego rodzaju zdjęć i dokumentów. Dużo konsumentów, którzy zainstalowały system CISS korzystają właśnie z tego atramentu.

Tysiące zadowolonych klientów w Stanach Izraelu, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Kazachstanie i w innych krajach na świecie. Zamów atrament i zaoszczędzaj już dziś. Ten tusz sprawia, że druk staje się znacznie łatwiejszym i przyjemniejszym. Jak masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi konsultantami.

 

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo R200to:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson R200. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj