Tusze do Epson Stylus Photo PX830FWD od INKSYSTEM fotograficzne

w sklepie

Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

 

Zaoszczędzania

 

Przy zakupie tusze do Epson Stylus Photo PX830FWD w sklepie INKSYSTEM dostaniesz duży szereg wygód i zalet, ale w pierwszej kolejności dostaniesz druk wysokiej jakości za bardzo niską cenę. Atrament tego rodzaju jest bardzo wydajny i starcza go na długo dla druku wszelkiego rodzaju tekstowych i graficznych dokumentów. Farba nie rozmazuje się przez co nie pozostawia brzydkich śladów, co oszczędza farbę i papier.

 

Zastosowanie

 

Farba może być wykorzystana dla druku zdjęć w wysokiej rozdzielczości, wykresów, obrazków i zwykłych tekstowych dokumentów. Uzupełnienie pojemników farbą jest bardzo łatwe i nie zajmie dużo czasu. Tusz tego rodzaju nie zawiera substancyj stałych, co tym samym oznacza, że jest bardzo bezpieczny dla drukującej głowicy.

Setki tysiące zadowolonych klientów w Stanach Zjednoczonych Izraelu, Rosji, Bialorusi, Wielkiej Brytanii, Portugalii i w innych krajach. Zamów atrament i zaoszczędzaj już od dziś. Tusze sprawiją, że zwykły i rutynowy proces druku staje się znacznie przyjemniejszym i łatwiejszym. Stosować tusz można dla każdego typu druku.

 

Markowy atrament „INKSYSTEM™” do Epson Stylus Photo PX830FWDto:


• Najlepszy atrament do drukarek i urządzeń drukujących. Potwierdzeniem tego służy unikalna formuła, jasność kolorów i odwzorowanie identyczne oryginalnemu. Jego używanie gwarantuje Państwu dłóższą żywotność drukarki oraz czystość dysz głowicy drukującej (przy użyciu innych tuszy często występuje problem zapychania się dysz głowic drukujących).
 
• Brak zniekształcenia odcieni kolorów czy też efektu poszarpanych krawędzi liter lub obrazów. Dzięki zastosowaniu naszego markowego atramentu uzyskany wydruk w 98 % wiernie oddaje krój druku oraz kolory oryginału (można mówić wiele, ale 100% to jest niemożliwe).

 • Ma unikalną formułę dzięki której uzyskane wydruki ubezpieczone są od efektu blaknięcia kolorów. Ponadto atrament “INKSYSTEM™” gwarantuje Państwa wydrukom dłuższą żywotność i ochronę przed światłem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Oznacza to ochronę tak przed światłem słonecznym, jak i przed światłem pochodzącym ze sztucznych źródeł. A to jest bardzo WAŻNE!

 • Niezawodny, wysokojakościowy, nierozmazywalny oraz wodoodporny atrament fotograficzny do Epson PX830FWD. Wierne oryginałowi wydruki i jaskrawe kolory są możliwe tylko z nami!
Zostaw opinię

Zostaw opinię
  • Płatność przy odbiorze (płatność za pobraniem)
  • Odbiór osobisty (płatność gotówką)
  • Płatność kartą kredytową
  • Przelew bankowy
  • Szybkie płatności internetowe (Paypal bądź Platnosci.pl)
Dostawa gratis przy zakupie ponad 200 zł

Aby poprawić jakość naszych usług, korzystamy z plików cookies. Więcej o cookies dowiesz się tutaj